Korupcijos prevencija

Atsakingi asmenys už korupcijos prevenciją

Korupcijos prevencijos  ir koordinavimo komisiją pagal direktoriaus 2020-09-30 įsakymą Nr. V-65 sudaro Danguolė Blusevičienė, Zinaida Palionienė, Nijolė Gelažauskienė.

Korupcijos prevencijos programa

Korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo planas

Kviečiame vykdyti ir savarankišką antikorupcinį švietimą, pasinaudojant STT
atstovų vaizdo paskaitomis: https://www.stt.lt/antikorupcinis-svietimas/antikorupcinio-svietimo-vaizdo-paskaitos/7552

Korupcijos tikimybės nustatymas ir korupcijos rizikos analizė

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO SRITYJE

MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMO ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO SRITYJE

Teisės aktų projektų antikorupcinis vertinimas

TEISĖS AKTŲ PROJEKTŲ ANTIKORUPCINIO VERTINIMO TAISYKLĖS

Informacijos apie asmenį surinkimas.

Įsakymas dėl pareigybių sąrašo patvirtinimo

Širvintų rajono savivaldybės mero potvarkis

Įgyvendinimo priemonių plano ataskaitos

Antikorupcinis visuomenės švietimas ir informavimas

Nuo 2004 metų kasmet gruodžio 9-ąją dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Minėdami šią dieną Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos IIIg  klasės mokiniai  suorganizavo viktoriną “Lietuvos 100-mečio korupcijos istorijos“, skirtą  Iag, Ibg ir IIg klasėms. Mokiniai dirbo komandose. Prieš pasirinkdami teisingą atsakymą, aktyviai diskutavo komandose, sužinojo nemažai naujo, įdomiai praleido laiką.

2019 m. lapkričio 26 d. gimnazijoje lankėsi STT pareigūnas benas Aldakauskas. Moksleiviai išgirdo kaip tapti agentu, kuo užsiima STT, kaip atpažinti korupciją ir kaip apie korupciją pranešti.

Nuotraukos gimnazijos Facebook’o puslapyje.

2018 m. lapkričio 19-23 d. – Antikorupcinė savaitė.

Mokiniai žiūrėjo prevencinį filmuką. Klasių valandėlių metu piešė plakatus ir juos pristatė mokyklos bendruomenei.

Siūlymus ir iniciatyvas korupcijos prevencijai siųskite adresu: petruliogim@gmail.com